Hoppa till sidans innehåll

Startlistor 2/7


Startlistor lördag 2/7

 

 

Klass 1. LC:1 Ridhäst.

 

Ryttare:                              Häst:                                    Hästnr:                             Klubb:

1. Susanne Nygren         Wallarps Bjeller-Tösen                8                            Vindelns Ridklubb
   09.00

 2. Caroline Lundgren    Vanilla Skye                                6                             Näske Ryttarsällskap
     09.08

 3. Emilie Elisdahl             Sun Trip                                    3                            Vilhelmina Ridklubb
     09.16

 4. Elina Norlin                    Puttin                                       7                             Vilhelmina Ridklubb
     09.24

 5. Victoria Wirth            Munsboro Poppin                        10                            Södra Umeå Ryttarförening
      09.32

 6. Ulrika Karlberg            Precious Pita                               5                             Malå Sportryttarförening
     09.40

 7. Susanne Nygren           Friis Samson                               11                           Vindelns Ridklubb
     09.48

 

Klass 2. LB:1 Ridhäst.

 

Ryttare:                                 Häst:                               Hästnr:                        Klubb:

1. Susanne Nygren              Friis Samson                          11                       Vindelns Ridklubb
    10.26

2. Isabel Hildén                  For Lightning Speed               4                          Söderhamns Hästsportklubb 
    10.34

 3. Caroline Lundgren       Vanilla Skye                             6                          Näske Ryttarsällskap
    10.42

4. Emily Stighall                   Crespo                                   1                          Vilhelmina Ridklubb
    10.50

5. Ulrika Karlberg               Precious Pita                           5                          Malå Sportryttarförening
    10.58

6. Emilie Elisdahl                  Sun Trip                                3                           Vilhelmina Ridklubb
    11.06

 7. Elina Norlin                       Puttin                                   7                            Vilhelmina Ridklubb
     11.14

8. Sussanne Nygren               Wallarps Bjeller-Tösen         8                           Vindelns Ridklubb
    11.22

 

 

Klass 3. LA:1 Ridhäst

 

Ryttare:                             Häst:                                Hästnr:                            Klubb:

1. Isabel Hilden              For Lightning Speed                4                         Söderhamns Hästsportklubb
    11.45

2. Emily Stighall              Crespo                                    1                           Vilhelmina Ridklubb
    11.53

 

 

Klass 4. LC:1. Ponny

 

Ryttare:                                Häst:                          Hästnr:                   Klubb:

1. Saga Alderman-Hara      Superman                            2                         Jälla Hästsportförening
    
12.45

2. Malin Rönnberg              Cassandra                            9                         Vilhelmina Ridklubb
    12.53

 

 

Klass 5. LB:1. Ponny

 

Ryttare:                                  Häst:                          Hästnr:                    Klubb:

1. Saga Alderman-Hara        Superman                          2                         Jälla Hästsportförening
    
13.15

2. Malin Rönnberg                Cassandra                          9                         Vilhelmina Ridklubb
    13.23

 

OBSERVERA ATT DET KOMMER ATT HÅLLAS EN PAUS MELLAN HÄST -OCH PONNYKLASSERNA!

 

 

 

 

Uppdaterad: 05 JUL 2017 19:48

Postadress:
Vilhelmina RK - Ridsport
Ryttarvägen 5
91232 Vilhelmina

Besöksadress:
Ryttarvägen 5
91232 Vilhelmina

Kontakt:
Tel: 0702590778
E-post: This is a mailto link

Se all info