Hoppa till sidans innehåll

Startlistor 7-8/7-18


Startlistor lördag 7/7

 Klass 1. LC:2 2015 Ridhäst.

 

Ryttare:                              Häst:                                    Hästnr:                             Klubb:

1. Lotta Östergren              Munsboro Silverpocket          11      Lappmarksryttarna
   11.00

 2. Elin Nordlund                 Zak                                         7      Vännäs Ryttarförening
     11.07

 3. Emilie Elisdahl              Puttin                                       2      Vilhelmina Ridklubb
     11.14

 4. Sonia Kärrman              Little Sparrow                          6     Lappmarksryttarna
     11.21

 5. Clara Forsberg               Joe                                          3      Malå Sportryttarförening
      11.28

 6. Ulrika Karlberg             Precious Pita                          5      Malå Sportryttarförening
     11.35

 

Klass 2. LB:2 2016 Ridhäst.

 

Ryttare:                                 Häst:                               Hästnr:                        Klubb:

1. Carin Gustafsson              Mapa de Alegre                    4       Lappmarksryttarna
   12.00

 2. Ulrika Karlberg                 Precious Pita                        5       Malå Sportryttarförening
     12.07

 3. Lotta Östergren               Munsboro Silverpocket        11       Lappmarksryttarna
     12.14

 4. Sonia Kärrman                Little Sparrow                        6        Lappmarksryttarna
     12.21

 5. Linda Söderlind               Ravella                                 10        Ramsele Fältrittklubb
      12.28

 6. Clara Forberg                  Joe                                           3        Malå Sportryttarförening
     12.35

 7. Josefin Sabo                  Red Chilli                                  8        Södra Umeå Ryttarförening
     12.42

 

 

 Klass 3. LB:3 2007 Ridhäst.

 

Ryttare:                                 Häst:                               Hästnr:                        Klubb:

1. Elin Nordlund                     Zak                                     7              Vännäs Ryttarförening
   13.10

2. Linda Söderlind   Ravella                                             10              Ramsele Fältrittklubb
   13.17

3. Josefin Sabo        Red Chilli                                           8           Södra Umeå Ryttarförening
   13.24

 

Klass 4. LC:2 2015 Ponny

 

Ryttare:                                Häst:                          Hästnr:                   Klubb:

  1. Elsa Andersson          Ironsmides Fiona           1                             Strömsunds Ridklubb

14.10

      2.    Elsa Svanborg            Doolin Chips                9                           Strömsunds Ridklubb

             14.17

 

Klass 5. LB:2 2016 Ponny

 

Ryttare:                                  Häst:                          Hästnr:                    Klubb:

  1. Elsa Svanberg           Doolin Chips                  9                              Strömsunds Ridklubb

14.40

         

OBSERVERA ATT DET KOMMER ATT HÅLLAS EN PAUS MELLAN HÄST -OCH PONNYKLASSERNA!

 

Startlistor Söndag 8/7

Klass 1. LC:2 2015 Ridhäst.

 

Ryttare:                              Häst:                                    Hästnr:             Klubb:

 1. Elin Nordlund                 Zak                                         7                Vännäs Ryttarförening
     09.00

 2. Ulrika Karlberg             Precious Pita                            5                Malå Sportryttarförening
     09.07

 

Klass 2. LB:2 2016 Ridhäst.

 

Ryttare:                                 Häst:                               Hästnr:                        Klubb:

1. Josefin Sabo                  Red Chilli                               8           Södra Umeå Ryttarförening
    9.40

 2. Emilie Elisdahl                Puttin                                   2           Vilhelmina Ridklubb
    9.47

 3. Linda Söderlind              Ravella                                 10          Ramsele Fältrittklubb
     9.54

 4. Ulrika Karlberg               Precious Pita                         5           Malå Sportryttarförening
     10.01

 5. Elin Nordlund                 Zak                                        7           Vännäs Ryttarförening
     10.08

 

 Klass 3. LB:3 2007 Ridhäst.

 

Ryttare:                                 Häst:                               Hästnr:                 Klubb:

1. Linda Söderlind   Ravella                                    10                     Ramsele Fältrittklubb
   10.35

2. Josefin Sabo        Red Chilli                                8                  Södra Umeå Ryttarförening
   10.42

 

Klass 4. LC:2 2015 Ponny

 

Ryttare:                                Häst:                          Hästnr:                   Klubb:

  1. Elsa Andersson          Ironsmides Fiona           1                             Strömsunds Ridklubb

             11.40

      2.    Elsa Svanborg            Doolin Chips               9                           Strömsunds Ridklubb

             11.47

       3. Malin Rönnberg            Cassandra                  12                           Vilhelmina Ridklubb

             11.54

        4. Elina Norlin                  Dimmans Dito           13                           Vilhelmina Ridklubb

             12.01

 

Klass 5. LB:2 2016 Ponny

 

Ryttare:                                  Häst:                          Hästnr:                    Klubb:

  1. Elsa Svanberg           Doolin Chips                  9                              Strömsunds Ridklubb

             12.25

         

OBSERVERA ATT DET KOMMER ATT HÅLLAS EN PAUS MELLAN HÄST -OCH PONNYKLASSERNA!

 

Uppdaterad: 07 JUL 2018 19:46 Skribent: Emma Persson
Epost: This is a mailto link

   flygetslogga

Vill du också bli guldsponsor åt ridklubben och ha ditt företagsnamn här?

Kontakta oss för mer information.

______________________________________________________________

 

______________________________________________________________

Postadress:
Vilhelmina RK - Ridsport
Ryttarvägen 5
91232 Vilhelmina

Besöksadress:
Ryttarvägen 5
91232 Vilhelmina

Kontakt:
Tel: 0702590778
E-post: This is a mailto link

Se all info